Przewozy turystyczne – kilka słów o EID-POL

EID-POL jest zawodową firmą transportową, która specjalizuje się w usłudze przewozów turystycznych. Zajmujemy się międzynarodowym i krajowym przewozem osób od 1993 roku. Nasza działalność jest zarejestrowana w Gdańsku. Jako doświadczony przewoźnik gwarantujemy komfortową i bezpieczną podróż m.in. w ramach wycieczek szkolnych, pielgrzymek czy też wyjazdów wakacyjnych lub krajoznawczych.

Działamy na podstawie licencji i certyfikatów

Świadczymy usługi na podstawie przyznanych firmie licencji i certyfikatów, które uprawniają nas do transportu osób. Jest to certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym przewozie pasażerów, jak również licencja na wykonywanie zarobkowego przewozu osób autokarem. Nasze kompetencje wielokrotnie zostały wypróbowane w praktyce i przyniosły rezultat w postaci szerokiego, stałego grona klientów.

przewóz osób

Historia & Licencje

Specjalizujemy się w transporcie osobowym na terenie Polski i całej Europy. Istniejemy od 1993 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie i wysoki standard świadczonych usług przyniosły nam stałe kontakty z wieloma firmami. Mimo to ciągle staramy się aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i sprostały wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty oraz licencje na przewóz osób.

image
image